Podstawowe zasady okluzji

Michael Racich

Podstawowe zasady okluzji

Wydawnictwo: Czelej
Liczba stron: 128
Wymiary: 17.6 x 25 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7563-257-6
Nr katalogowy: 1906213

Czas dostawy: produkt chwilowo niedostępny

Cena detaliczna: 85,90 zł

Nasza cena: 70,13 zł (rabat 18%)Poleć znajomym:

Opis: Podstawowe zasady okluzji

PREMIERA książki na KRAKDENT 2018
Okluzja to przykład tematu interdyscyplinarnego, spinający klamrą praktycznie każdą specjalizację stomatologii. Pozwalający również łączyć problemy czysto stomatologiczne z problemami natury ogólnomedycznej, takimi jak bóle niezębopochodne obszaru jamy ustnej i twarzy, bóle głowy, a także szeroko rozumianymi parafunkcjami narządu żucia, takimi jak bruksizm nocny czy dzienny, u podłoża którego leży zmienione funkcjonowanie układu oddechowego lub pokarmowego.
Podstawowe zasady okluzji to publikacja, w której zawarto oparte na dowodach naukowych, praktyczne podejście do zagadnienia w celu zrozumienia i wprowadzenia metod leczenia zwarcia do stomatologicznej codzienności. W przystępnej i uporządkowanej formie zebrano w niej 10 głównych zasad okluzji.
Książka napisana jest językiem praktyka, mało w niej odniesień do badań naukowych, zawiera przy tym bogaty materiał graficzny (liczne kolorowe zdjęcia, wykresy i diagramy) ilustrujący prezentowane koncepcje leczenia.
Podstawowe zasady okluzji to kwintesencja tego, czego w każdej sytuacji klinicznej lekarz praktyk powinien szukać i co powinien odnaleźć, patrząc na problemy okluzji. Kompleksowość, innowacyjność oraz praktyczność treści daje solidne podstawy do leczenia zwarcia narządu żucia oraz pomaga zrozumieć jego istotę.
Zobacz także:


Merritt Neurologia

Cena 317,81 zł
POChP

Cena 24,00 zł